Tester manualny (rozwój systemu sprzedażowego)

Warszawa

Numer ref.: 1112/EM

O nas

Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Projekt

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za budowanie kompletnego, jednolitego ekosystemu CRM dla jednej z największych Polskich firm ubezpieczeniowych.

Obowiązki:

  • Opracowywanie, dokumentowanie oraz wykonywanie przypadków i scenariuszy testowych na różnych etapach testów (systemowe, integracyjne, akceptacyjne, regresyjne itp.) w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową
  • Współpraca z analitykami biznesowymi/ analitykami systemowymi, Product Ownerem oraz deweloperami w celu identyfikacji wymaganych przypadków testowych oraz analizy zgłoszonych błędów
  • Współuczestniczenie w dokumentowaniu wymagań biznesowych pod kątem kryteriów akceptacji wymagań
  • Identyfikowanie oraz opracowywanie danych testowych do realizacji określonej grupy przypadków
  • Dokumentowanie i monitorowanie statusu błędów zidentyfikowanych w trakcie testów w narzędziu zarządzania błędami

Wymagania

  • Znajomość procesu testowego
  • Umiejętność projektowania przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników.
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (np. JIRA)
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej lub finansowej
  • Silne umiejętności analityczne – analiza wymagań pod kątem użytkownika końcowego oraz możliwości weryfikacji na etapie testów przy uwzględnieniu warunków negatywnych
  • Umiejętność współpracy i komunikatywność – umiejętność współpracy z analitykami biznesowymi oraz programistami w zakresie wypracowania kryteriów akceptacji wymagań oraz przypadków testowych
  • Zdolność szybkiego uczenia się i dostosowania się do zmieniających się wymagań oraz obszarów testowanego systemu

Technologie

  • SQL,
  • Testlink,
  • HP QC,
  • Jira

Warszawa
8000 - 10800 netto + VAT
Umowa B2B
Umowa zlecenie
Opublikowano: 08.10.2021 12:12:20

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT