Tester Automatyczny

Wrocław

Numer ref.: 1143/AB

O nas

Altkom Experts, to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Projekt

Czy chcesz dołączyć do projektu dużej reorganizacji w branży bankowej? Mamy aplikacje nowe oraz istniejące już jakiś czas. Rozwijać będziemy wiele obszarów m.in.: nowa platforma Contact Center, aplikacja do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw, kanały elektroniczne, aplikacje mobilne i webowe,  nowe technologie R&D.

Zadania:

  • Projektowanie przypadków testowych oraz przygotowywanie danych testowych
  • Przeprowadzanie testów oraz dokumentowanie wyników testów
  • Identyfikowanie i rejestrowanie wykrytych błędów
  • Projektowanie i tworzenie atrap (mocków) usług sieciowych (web services)
  • Raportowanie ryzyk

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Testera
  • Wiedza z zakresu metodologii testowania i podstaw inżynierii oprogramowania
  • Znajomość podstaw relacyjnych baz danych
  • Znajomość podstaw języka zapytań SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracować z dokumentację techniczną systemów
  • Podstawy programowania w języku JAVA
  • Znajomość frameworka Selenium
  • Umiejętność testowania API SOAP/REST

Technologie

  • Java
  • SQL
  • Selenium
  • SOAP/REST

Wrocław
Umowa B2B
Opublikowano: 17.02.2021 16:57:09

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT
Praca zdalna
Altkom Experts - Korzyści - Budżet na relokacje