SAP HCM Consultant

Warszawa

Numer ref.: 11052023

Projekt

Nasz klient, wiodąca europejska firma handlowa, obecnie poszukuje doświadczonego Konsultanta SAP HCM na potrzeby swojego projektu. Konsultant będzie odpowiedzialny za wsparcie i optymalizację systemu SAP HCM, a także za mentorowanie trzech pracowników zatrudnionych lokalnie w dziedzinie SAP HCM.

Firma obecnie realizuje duży projekt związany z digitalizacją. W związku z tym, poszukujemy osoby, która będzie stanowiła łącznik technologiczno-biznesowy między centralą firmy, a lokalnym dostawcą, biorąc pod uwagę wymagania centrali co do rozwoju i standardów SAP HR.

Zespół: 3 osoby z doświadczeniem w SAP, mniejszym w module HCM. Dodatkowo praca z dostawcą oraz z centralą w Niemczech
Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań biznesowych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi i procesami HR
  • Projektowanie, konfigurowanie i testowanie rozwiązań w systemie SAP HCM w celu spełnienia wymagań biznesowych
  • Wdrażanie rozwiązań SAP HCM zgodnie z harmonogramem projektu i budżetem
  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników końcowych w zakresie funkcjonalności systemu SAP HCM
  • Utrzymywanie i udoskonalanie istniejących rozwiązań SAP HCM
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w celu zapewnienia jakości usług i rozwiązań SAP HCM
  • Dokumentowanie procesów, procedur i wytycznych dotyczących rozwiązań SAP HCM.

Technologie

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami SAP HCM w środowiskach korporacyjnych.
  • Doskonałej znajomości modułów SAP HCM i ich zastosowań w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
  • Znajomości specyfikacji lokalnych rynków pracy i ustawodawstwa pracy, w szczególności w Polsce
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń i mentoringu, w celu podnoszenia kompetencji lokalnego zespołu.
  • Wysokiej jakości umiejętności interpersonalne, umiejętności analityczne i kreatywności w rozwiązywaniu problemów.
  • Skrupulatności i dokładności w pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, Niemiecki byłby dodatkowym atutem
Minimalne wymagane doświadczenie: 3 lata

Warszawa
29000–38000 PLN netto + VAT
Umowa B2B
Opublikowano: 11.05.2023 10:14:46

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT