Projektant Java – projektowanie modułu ubezpieczeniowego

Polska

Numer ref.: 119/EM

O nas

Altkom Experts, to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach

Projekt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój aplikacji biznesowych tworzonych z wykorzystaniem technologii Java i Spring.
  • Analizę i poprawę problemów na etapie testów systemowych i integracyjnych oraz sporadycznie ze środowiska produkcyjnego.
  • Szacowanie pracochłonności prac programistycznych i architektonicznych oraz wymagań na zasoby niezbędne do realizacji zadań projektowych
  • Wsparcie testów odbiorczych

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość Java 11+
  • Bardzo dobra znajomość Spring Boot
  • Doświadczenie w implementacji testów jednostkowych oraz integracyjnych (m.in. Junit, RestAssured, Mockito)
  • Dobra znajomość baz danych (mile widziana znajomość PostgreSQL)
  • Doświadczenie w budowaniu REST API
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisów
  • Praktyczna znajomość procesów CI/CD
  • Umiejętność budowania koncepcji optymalnej architektury systemuMile widziane:
  • Znajomość Kotlin
  • Doświadczenie w pracy z message broker (mile widziane z RabbitMQ)
  • Doświadczenie w programowaniu reaktywnym
  • Znajomość Docker i/lub Kubernetes

Technologie

Technologie używane w projekcie:

  • Java 11
  • Spring Boot
  • Spring Web Flux
  • Spring Cloud
  • Hibernate
  • Apache Camel
  • Type Script
  • Angular 11 (bedziemy przechodzić na 12)
  • Open Shift – platforma wdrożeniowa
  • Rabbit MQ – komunikacja wewnętrzna i synchronizacja danych z TU
  • KeyCloak
  • JWT
  • Postgresql 13

Polska
do 21 840 zł netto/miesiąc netto + VAT
Umowa B2B
Opublikowano: 17.02.2022 13:53:37

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT
Praca zdalna