PHP Developer (zespół rozwoju aplikacji)

Polska

Numer ref.: 1115/EM

O nas

Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Projekt

Dołącz jako PHP Developer do zespołu odpowiedzialnego za rozwój oraz rozbudowę aplikacji dla jednej z największych multimedialnych firm w Polsce.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie warstwy backendowej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW
  • Rozwój backendowy platformy technologicznej
  • Projektowanie oraz dobór narzędzi i bibliotek do realizacji projektów
  • Opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania
  • Identyfikacja, tworzenie prototypów i implementacja najlepszych praktyk
  • Dbałość o wysoką jakość kodu

Podział czasu pracy:

80% rozwój

20% wsparcie i utrzymanie

Wymagania

Wymagania:

  • Praktyczne, komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz bardzo dobrą znajomość języka PHP
  • Dobra znajomość technologii: Zend Framework i/lub Symfony
  • Znajomość OOP (Object Oriented Programming ) i wzorców projektowych
  • Podstawowa znajomość języka UML – umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
  • Chęć rozwoju i umiejętności szybkiego uczenia się

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (GIT)
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Doświadczenie w pracy z praktyką Continous Integration
  • Znajomość baz SQL/ NoSQL
  • Znajomość Dockera, OpenShift’a (OKD)
  • Znajomość systemu zarządzania pakietami Composer

Technologie

  • PHP
  • Zend/Symfony
  • OOP
  • Podstawowa znajomość UML
  • SQL/NoSQL
  • GIT
  • Dockera, OpenShift’a (OKD)
  • Composer

Polska
15 000 - 17 000 netto + VAT
Umowa B2B
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Opublikowano: 08.10.2021 12:27:03

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe