Junior Project Managament Officer – obszar biznesowy (klienci korporacyjni)

Polska

Numer ref.: 1116/EM

O nas

Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management. Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach

Projekt

Stanowisko: Wsparcie w zakresie prowadzenia biura projektów (PMO) w obszarze biznesowym –
klienci korporacyjni

Twoje główne zadania:

• Wsparcie organizacyjne w zakresie prowadzenia biura projektów w obszarze biznesowym
(klienci korporacyjni)
• Wspieranie w opracowywaniu budżetu i prognoz finansowych portfela projektów oraz
regularny monitoring wydatków projektów
• Procesowanie zamówień, faktur, weryfikacja finansowa dokumentów – praca z budżetem
• Realizacja procesu dekretacji, dystrybucji i archiwizacji dokumentów Pionu IT,
• Przygotowywanie raportów, prezentacji i notatek oraz ich dystrybucja w obszarze finansów
portfela projektów

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze zarządzania projektami
  • Biegła znajomość pakietu Office,
  • Umiejętność oraz doświadczenie w tworzeniu przejrzystych prezentacji w PowerPoint, zaawansowana znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność na wysokim poziomie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i modelowania danych
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 albo 9-17
  • Dokładność i sumienność, proaktywna postawa i zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu środków trwałych i amortyzacji

Technologie

Znajomość narzędzi:

  • JIRA,
  • Confluence,
  • Sharepoint,
  • SCRUM.

Polska
do 6800 netto + VAT
Umowa B2B
B2B/UoP/UZ
Opublikowano: 04.08.2022 14:21:17

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT