Junior Java Developer

Warszawa

Numer ref.: 21112022

Projekt

Dołącz do zespołu ekspertów, odpowiedzialnych za współtworzenie dedykowanych rozwiązań do realizacji działalności w zakresie obsługi międzynarodowego i krajowego transportu samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych.

Projekt: Współtworzenie oraz praca nad rozwojem systemu, stworzonego i zaprojektowanego przez jednego z europejskich liderów w dziedzinie logistyki pojazdów. Jest to internetowa giełda transportu aut osobowych, dostawczych. Zarówno nowych jak i używanych. Platforma łączy przewoźników z osobami i firmami, które poszukują partnera do przewozu ich samochodów. Narzędzie ma przede wszystkim na celu usprawnienie procesu transportu aut, łącząc wszystkie zainteresowane strony – od opublikowania oferty aż do rozładunku.

Twoje główne zadania:

  • Rozwój oraz utrzymanie już istniejących aplikacji opartych o technologie Java 8+.
  • Proponowanie, wdrażanie nowych programów, rozwiązań i technologii programistycznych służących poprawie skuteczności działania oraz innowacyjności firmy.
  • Współpraca z zewnętrznymi zespołami w celu realizacji wspólnych celów, jak integracja systemów firmy z systemami zewnętrznych kontrahentów

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe na uczelni technicznej
  • Pierwsze, komercyjne doświadczenie w programowaniu (Java)
  • Znajomość baz danych np. Oracle/Postgresql
  • Dobra znajomość Spring
  • Otwartość na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile

Technologie

Java 8+, Spring, Hibernate, SOAP/REST webservices, Architektura microservisów, JMS/ActiveMQ/RabbitMQ, SVN/GIT oraz Maven, znajomość baz danych np. Oracle/Postgresql oraz Spring.

Oferujemy

Miejsce pracy: Warszawa centrum/ praca hybrydowa

Forma współpracy: Umowa o pracę

Warszawa
Umowa B2B
Opublikowano: 21.11.2022 14:19:38

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe