Java + AWS Developer

Warszawa

Numer ref.: 1118/EM

O nas

Altkom Experts, to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Projekt

Dołącz do zespołu ekspertów, odpowiedzialnych za budowanie jednego z największych systemów wspólnego użytkowania aut w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i usprawnianie architektury wraz z rozbudową aplikacji – zero „legacy code” – systemu do car sharing
  • Rozwój Continuous Integration
  • Zapewnienie zgodności architektury ze standardami bezpieczeństwa i optymalizacji

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość standardów programowania, kilkuletnie doświaczenie w środowisku Java
  • Znajomość środowiska AWS
  • Doświadczenie w pracy z architekturą opartą o microserwisy
  • Praktyczna znajomość narzędzi związanych ze środowiskiem Java, jak Spring Boot
  • Chęć wdrażania zmian technologicznych i zdolność przekonania zespołu do własnych koncepcji

Technologie

  • Java 11, Spring, Web services, REST API, Docker
  • Mikroserwisy
  • AWS Cloud
  • DB PostgreSQL RDS, NoSQL Dynamo DB
  • Ci/CD pipeline na GitLab

Warszawa
do 21 840 zł netto/miesiąc netto + VAT
Umowa B2B
B2B/UoP/UZ
Opublikowano: 10.11.2021 10:13:59

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT