Inżynier systemowy ze znajomością Kubernetesa

Polska

Numer ref.: 1111/EM

O nas

Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Projekt

Znasz Linuxa i potrafisz administrować i optymalizować pracę środowisk pod jego kontrolą? Poszukujesz wyzwań i chcesz pracować w zespole R&D odpowiedzialnym za rozwój infrastruktury IT?

Zostań ekspertem w obszarze usług hostingowych. Zakres obowiązków:

  • administracja serwerami Linux
  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
  • dokumentowanie tworzonych rozwiązań

Wymagania

  • doświadczenie jako inżynier, administrator lub DevOps
  • dobra znajomość systemu Linux
  • doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
  • analityczny umysł i łatwość rozwiązywania skomplikowanych zadań
  • znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
  • umiejętność programowania w Python/Perl
  • doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach

Technologie

Polska
17000–22000 netto + VAT
Umowa B2B
Opublikowano: 08.10.2021 11:53:00

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT