DevOps Engineer AWS

Numer ref.: 14112022

Projekt

Dołącz do zespołu ekspertów, odpowiedzialnych za budowanie jednego z największych systemów wspólnego użytkowania aut w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu całkowicie nowego systemu
  • Wsparcie projektowania architektury i infrastruktury cloud (AWS)
  • Setup i automatyczny deployment środowisk DEV/PREPROP/PROD w CI/CD GitLab
  • Setup monitoringu infrstruktury
  • Koordynacja i ocena prac zespołu podwykonawcy usług DevOps
  • Planowanie i praca w trybie Agile

Technologie

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z środowiskiem AWS
  • Doświadczenie z narzędziami wirtualizacji i konteneryzacji, bardzo dobra znajomość narzędzi AWS(SNS, SQS, ECS, VPC, Lambda, S3).
  • Znajomość narzędzi monitorujących, np. Grafana, Kibana, Elastic Search
  • Umiejętność budowania infrastruktury wykorzystując Terraform script.
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa infrastruktury w chmurze
  • Doświadczenie z narzędziami CI/CD, w szczególności GitLab CICD
  • Znajomość zasad pracy w trybie agile (SCRUM) i narzędzi kolaboracyjnych jira, confluence
  • Umiejętność planowania i kontrolowania pracy własnej i zespołu DevOps
Minimalne wymagane doświadczenie: 3 lata

22000–26000 PLN netto + VAT
Umowa B2B
Opublikowano: 14.11.2022 13:40:42

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT
Praca zdalna