Analityk IT – rozwój systemu obsługującego programy lojalnościowe

Polska

Numer ref.: 119/EM

O nas

Altkom Experts, to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach

Projekt

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie biznesu w zakresie:
    – Wyspecyfikowaniu wymagań, w tym opracowanie procesów biznesowych
    – Opracowania algorytmów biznesowych
    – Przygotowanie szablonów raportów i zestawień niezbędnych do pracy operacyjnej
    – Wsparcie testów
  • Wsparcie architekta w zakresie opracowania listy interfejsów z systemu produktoweg
  • Przygotowanie dokumentacji analizy szczegółowej
  • Propozycja podziału wymagań na wydania/rollouty, w tym wykazanie zależności
  • Prowadzenie spotkań analitycznych
  • Kontrola zakresu prac, w tym synchronicznego podziału wymagań pomiędzy systemy biorące udział w rozwiązaniu
  • Przygotowanie scenariuszy testowych
  • Kontrola terminów poszczególnych sprintów/wydań
  • Komunikacja problemów/zagrożeń
  • Dodatkowo, wsparcie programisty/wdrożenia:
    – weryfikacja wypracowanego kodu poprzez testy wewnętrzne
    – wsparcie w interpretacji zapisów analizy

Wymagania

• Praktyczna znajomość UML, narzędzi typu CASE (mile widziany Enterprise Architect).
• Znajomość narzędzi do prototypowania, np. Axure RP.
• Co najmniej 3 lata doświadczenia jako analityk IT

Technologie

Technologie używane w projekcie:

  • UML
  • Enterprise Architect
  • Axure RP

Polska
do 21 840 zł netto/miesiąc netto + VAT
Umowa B2B
Opublikowano: 28.06.2022 08:24:17

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT
Praca zdalna