Administrator Baz Danych

Polska

Numer ref.: 1143/AB

O nas

Altkom Experts, to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Projekt

Administrator Baz Danych odgrywa ważną rolę w naszym zespole ds. Operacji infrastrukturalnych. Zespół odpowiada za ciągłe doskonalenie wsparcia IT dla biznesu. Oferujemy elastyczne warunki pracy i pracę zespołową opartą na wiedzy, dzieleniu się i szacunku zawodowym. Ponadto zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia i będziesz miał okazję uczestniczyć w międzynarodowych konferencjach.

Zadania:

  • 2 linia wsparcia administracji MS SQL Database dla zespołu sprzedaży na całym świecie, w tym rozwiązywanie problemów, analiza i ulepszanie infrastruktury. Praca jest podzielona na rotację między zmianą poranną a popołudniową + nocny dyżur (tylko kilka wezwań);
  • badanie, ocena i dostarczanie rozwiązań technicznych w celu spełnienia określonych wymagań biznesowych;
  • zapewnienie priorytetyzacji wszystkich żądań i aktywnego zarządzania nimi w zależności od wpływu. Eskalacja problemów w razie potrzeby;
  • odgrywanie silnej roli we wsparciu infrastruktury Microsoft Dynamics;
  • śledzenie incydentów i problemów we współpracy z kolegami z różnych miejsc na świecie;
  • identyfikacja alternatyw i przedstawianie zaleceń, które odpowiadają potrzebom użytkowników i są zgodne z ustalonymi standardami;

Wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy z administracją MS SQL;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w zespole
  • dobra znajomość obsługi MS SQL Server;
  • znajomość rozwiązań Microsoft (Active Directory, standardowe serwery i usługi Windows);
  • wiedza na temat Hyper-V lub VMware
  • znajomość procesów i procedur ITIL.

Technologie

  • MS SQL;
  • MS SQL Server;
  • Active Directory,
  • standardowe serwery i usługi Windows
  • Hyper-V lub VMware
  • ITIL.

Polska
Umowa B2B
Opublikowano: 18.02.2021 12:19:18

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT
Praca zdalna
Altkom Experts - Korzyści - Budżet na relokacje