Tester IT – obszar AML (przeciwdziałanie praniu pieniędzy)

Polska

Numer ref.: 1116/EM

O nas

Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management. Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach

Projekt

Stanowisko: Tester  na potrzeby wewnętrznego projektu organizacji (przeciwdziałanie praniu pieniędzy).

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie manualnych przypadków i scenariuszy testowych (70%),
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie automatycznych przypadków i scenariuszy testowych (30%),
  • Przygotowywanie danych testowych,
  • Bliska współpraca z developerami, analitykami i interesariuszami biznesowymi w celu zapewnienia wysokiej jakości końcowego produktu (zapewnianie zgodności produktów z obowiązującymi standardami),
  • Realizacje testów manualnych (70%) i automatycznych (30%) GUI i systemów backendowych,
  • Szacowanie pracochłonności produktów prac obszaru testów (raportowanie stanu i wyników testów),
  • Diagnozowanie zgłoszeń błędów i koordynacja ich rozwiązania w zespole developerskim (monitoring i obsługa zgłaszanych błędów aplikacji),
  • Utrzymywanie repozytorium dokumentacji systemów i artefaktów testowych.

Wymagania

  • Doświadczenie pracy, w charakterze testera, znajomość pracy w modelu zwinnym
  • Znajomość dobrych praktyk testerskich i procesu wytwarzania oprogramowania (oczkowana znajomość metodyki Agile),
  • Chęć nieustannego dążenia do podnoszenia jakości wytwarzanych produktów i procesów,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań,
  • Otwartość i czytelność w komunikacji,
  • Umiejętność współpracy z zespołem developerskim, w tym diagnostyka i koordynacja obsługi/rozwiązywania zgłoszeń,
  • Znajomość narzędzi i technologii (oczekiwane): SoapUI, POSTAMAN, JIRA, Gherkin, Putty, SQL (Oracle i PostgreSQL),
  • Znajomość narzędzi i technologii (mile widziane): Jenkins, Kibana, BitBucket, Sonar, JAVA,
  • Znajomość XML, Web Services oraz REST (będą dodatkowym atutem),
  • Znajomość zagadnień z obszarów testów wydajnościowych i testów bezpieczeństwa (mile widziane),
  • Mile widziana znajomość sektora ubezpieczeń

Technologie

Znajomość narzędzi:

  • SoapUI, POSTAMAN, JIRA, Gherkin, Putty, SQL (Oracle i PostgreSQL),
  • Jenkins, Kibana, BitBucket, Sonar, JAVA,
  • Znajomość XML, Web Services oraz REST (mile widziane).

Polska
do 12000 netto + VAT
Umowa B2B
Opublikowano: 08.08.2022 15:08:37

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT
Praca zdalna