Java Developer (Udział w migracjach IT)

Polska

Numer ref.: 1120/EM

O nas

Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach

Projekt

Dołącz do wewnętrzengo projektu grupy Altkom, w reorganizacji jednego z największych banków w Polsce – rozwój nowych oraz przebudowa istniejących aplikacji na środowisku microserwisowym.

Celem klienta, z którym współpracujemy jest rozwój kilku kluczowych obszarów m.in.: nowa platforma Contact Center, aplikacja do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw, kanały elektroniczne oraz aplikacje mobilne i webowe.

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania
  • Przeprowadzanie integracji systemu z innymi aplikacjami
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Optymalizacja oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Programisty
  • Umiejętność wykorzystania następujących technologii: Java 11+, Spring Framework, Spring Boot, JPA, Junit, Mockito, Angular 10, Material design, TypeScript, SoapUI, Rest
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie z narzędziami Atlassian (Jira, Confluence)
  • Praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji procesów CI/CD (mile widziane doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań wykorzystujących Docker/Kubernetes)

Technologie

  • Java
  • Spring
  • Hibernate
  • SQL
  • Oracle
  • Clean Code

Polska
21000 - 25000 netto + VAT
Umowa B2B
B2B/UoP/UZ
Opublikowano: 10.11.2021 10:15:52

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT