Architekt systemowy- rozwój systemu obsługującego programy lojalnościowe

Polska

Numer ref.: 119/EM

O nas

Altkom Experts, to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.

Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach

Projekt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój aplikacji biznesowych realizowanych w architekturze mikrousług (projektowanie,
    development, testy, wdrożenie),
  • Tworzenie rozwiązań w technologii Java/PLSQL,
  • Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji,
  • Wsparcie testów systemowych oraz integracyjnych,
  • Wsparcie zarządzania środowiskami aplikacji,
  • Projektowanie rozwiązań architektonicznych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Java 11+ oraz frameworku Spring, Spring Boot, Spring Cloud,
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych – w szczególności Oracle PLSQL,
  • Znajomość narzędzi GIT, Maven,
  • Doświadczenie w projektowaniu i modelowaniu architektury mikrousługowej dopasowanej do
    procesów i domen biznesowych,
  • Doświadczenie w szacowaniu pracochłonności dla proponowanych zmian,
  • Mile widziana znajomość: Angular, ngrx, HTML, css, angular material lub bootstrap, oraz doświadczenie z pracy z docker, kubernetes, helm,

Technologie

Technologie używane w projekcie:

  • Java 11+
  • Spring, Spring Boot, Spring Cloud
  • Hibernate
  • Oracle PLSQL
  • Angular, ngrx, HTML, CSS, Angular Material
  • Microservices /Kafka,
  • Docker, Kubernetes
  • GIT, Maven
  • REST, SOAP, AMQP

Polska
do 25 840 zł netto/miesiąc netto + VAT
Umowa B2B
Opublikowano: 28.06.2022 08:38:42

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT
Praca zdalna