Administrator IAM

Numer ref.: 14112022

Projekt

Być może Ty bądź ktoś z Twoich znajomych… chciałby dołączyć do projektu, do jednej z największych firm logistycznej w Polsce, jako administrator IAM (system zarządzania tożsamością)

Obszar Access Manager jest punktem centralnym dla spraw związanych z bezpieczeństwem i autoryzacją i będzie działał jako pomost pomiędzy biznesem, a obszarem IT.

Zespół IAM w Knowledge Center, zlokalizowany w Gdańsku składa się z IAM Developerów, Access Managerów oraz Administratorów Systemu – odpowiada za dostarczenie całego produktu end-to-end.

Poszukujemy Access Managera, który będzie odpowiedzialny za obszar bezpieczeństwa i zgodności działań.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa codziennych zgłoszeń i ticketów związanych z IAM,
  • Aktywne poszukiwanie możliwości i branie udziału w ulepszaniu obszaru zarządzania tożsamością,
  • Udział w wewnętrznych projektach i inicjatywach audytowych związanych z bezpieczeństwem,
  • Opracowywanie i dokumentowanie polityk, procedur i wytycznych dotyczących IAM.

Technologie

  • Min. 2-letnie doświadczenie w IT Security lub IAM lub innych działaniach operacyjnych IT (np. Service Desk, ITC Support, utrzymanie systemów IT),
  • Praktyczna wiedza na temat procesów i najlepszych praktyk ITIL lub IAM,
  • Wiedza na temat standardów i praktyk bezpieczeństwa informacji ,
  • Podstawowa wiedza na temat Active Directory, SQL,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Minimalne wymagane doświadczenie: 2 lata

16000–19000 PLN netto + VAT
Umowa B2B
Opublikowano: 14.11.2022 13:38:50

Nasze korzyści

Altkom Experts - Korzyści - ścieżka kariery
Ścieżka kariery
Altkom Experts - Korzyści - Wsparcie rozwoju
Wsparcie rozwoju
Altkom Experts - Korzyści - Spotkania integracyjne
Spotkania integracyjne
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet Medyczny
Pakiet medyczny
Altkom Experts - Korzyści - Pakiet sportowy
Karta sportowa
Altkom Experts - Korzyści - Program poleceń pracy IT
Budżet szkoleniowy
Altkom Experts - Korzyści - Karta na Lunch
Karta na lunch
Altkom Experts - Korzyści - Ubezpieczenie dochodu  IT
Ubezpieczenie
Altkom Experts - Korzyści - Wyzwania sportowe w aplikacji
Wyzwania sportowe
Altkom Experts - Korzyści - Zdalna praca IT
Praca zdalna